Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:39
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:40
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:41
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:42
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:43
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:44
4 Bory Interaktivní plán dopravy   14:46
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   14:48
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:50
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:51
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:53
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:54
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:56
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:58
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:59
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:00
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:03
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:04
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:06
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:07
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:09
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:11
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:12
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:13
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:14
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:15
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:16
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:18
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:20
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:22
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:23
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:25
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   15:26
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:28
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:31
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:35  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020