Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:10
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:11
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   16:12
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   16:13
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:14
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:15
4 Bory Interaktivní plán dopravy   16:17
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:19
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:20
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:21
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:23
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:24
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:26
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:29
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:30
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:31
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:34
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:35
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:37
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:38
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:40
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:42
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:43
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:44
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:45
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:46
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:47
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:49
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:51
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:53
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:54
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:56
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   16:57
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:59
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:02
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:06  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020