Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   20:45
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:46
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:48
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   20:52
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   20:53
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   20:54
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   20:55
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   20:57
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   20:58
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:59
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:00
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:00
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   21:02
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:03
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:05
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:06
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:08
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:09
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:10
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:12
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:13
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:15
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:16
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   21:18
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:20
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:22
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:23
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:25
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   21:26
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   21:28
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   21:30
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   21:31
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   21:32
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   21:33
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 21:35  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020