Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   15:27
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:28
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:30
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   15:34
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:35
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:36
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:37
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:39
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:41
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:42
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:42
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:43
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:45
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:46
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:48
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:49
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:51
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:52
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:54
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:56
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:57
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:59
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:01
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:03
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:05
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:07
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:09
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:11
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   16:12
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:14
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:16
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   16:17
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   16:18
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:19
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 16:21  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020