Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   14:26
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:27
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:29
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   14:33
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:34
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:35
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:36
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:38
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:40
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:41
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:41
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:42
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:44
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:45
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:47
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:48
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:50
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:51
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:53
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:55
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:56
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:58
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:59
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:01
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:03
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:05
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:07
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:09
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   15:10
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:12
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:14
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:15
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:16
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:17
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 15:19  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020