Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   20:10
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   20:11
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   20:12
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   20:13
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   20:14
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   20:15
4 Bory Interaktivní plán dopravy   20:17
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   20:18
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   20:19
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   20:20
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:22
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:23
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:25
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:27
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   20:28
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   20:29
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   20:31
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   20:32
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   20:33
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   20:34
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   20:36
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:37
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   20:38
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   20:39
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   20:40
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:41
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   20:42
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   20:43
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   20:45
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   20:47
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   20:48
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   20:49
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   20:50
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:51
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:53
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 20:56  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020