Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:33
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   8:33
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   8:34
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:36
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   8:37
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:38
3,5 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   8:39
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   8:41
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   8:43
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   8:46
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:47
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:49
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:50
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:51
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:53
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:55
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:57
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:58
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:00
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:01
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   9:02
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 9:05  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021