Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:43
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   8:44
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:45
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:46
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:48
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:50
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:51
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:53
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:55
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:56
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:58
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:00
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   9:02
7,4 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   9:04
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:05
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   9:06
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   9:07
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:09
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   9:10
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:11
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   9:13
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   9:14
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 9:15  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020