Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:07
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   21:08
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:09
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:10
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:12
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:14
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:15
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:17
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:19
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:20
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:22
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:23
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   21:25
7,4 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   21:27
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   21:28
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   21:29
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   21:30
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   21:31
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   21:32
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   21:33
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   21:35
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   21:36
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 21:37  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020