Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:03
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   9:03
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   9:04
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:06
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   9:07
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:08
3,5 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   9:09
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   9:11
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   9:13
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   9:16
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:17
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:19
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:20
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:21
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:23
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:25
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:27
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:28
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:30
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:31
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   9:32
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 9:35  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020