Detail spoje » Bus 23 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:20
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:21
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   7:23
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   7:24
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:25
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   7:25
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   7:26
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   7:27
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   7:29
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   7:31
6,2 Nad Úhlavou Interaktivní plán dopravy   7:32
6,5 Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:33
6,8 Kruhová Interaktivní plán dopravy   7:33
6,9 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   7:34
8,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   7:36
8,4 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   7:37
8,8 Generála Lišky Interaktivní plán dopravy   7:38
9,2 Fialková Interaktivní plán dopravy   7:38
9,7 Čechurov Interaktivní plán dopravy   7:39
11,7 Slovany Interaktivní plán dopravy 7:43  
INFO: o školních prázdninách neobsluhuje zastávku quot;Chválenickáquot;.



Verze JŘ: 6:42_18.09.2020