Detail spoje » Bus 51 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Koterov Interaktivní plán dopravy   23:19
0,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   23:20
2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   23:21
2,6 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   23:22
3,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   23:23
3,9 Světovar Interaktivní plán dopravy   23:24
4,4 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   23:25
4,9 Slovany Interaktivní plán dopravy 23:28  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020