Detail spoje » Bus 51 Y NP K
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   23:10
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   23:11
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   23:12
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   23:13
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   23:14
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   23:15
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   23:16
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   23:17
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy 23:19  
INFO: nejede 31.12.
INFO: jede jen do zastávky quot;Koterovquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020