Detail spoje » Bus 51 Y NP K
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   22:45
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   22:46
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   22:47
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   22:48
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   22:49
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   22:50
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   22:51
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   22:52
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy 22:54  
INFO: nejede 31.12.
INFO: jede jen do zastávky quot;Koterovquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020