Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   7:49
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   7:50
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   7:53
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   7:54
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   7:56
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   7:57
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   7:59
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   8:01
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:02
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:03
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:05
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   8:07
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 8:11  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020