Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   8:09
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   8:10
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   8:13
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   8:14
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   8:16
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   8:17
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   8:19
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   8:21
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:22
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:23
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:25
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   8:27
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 8:31  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020