Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   7:35
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   7:36
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   7:39
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   7:40
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   7:42
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   7:43
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   7:45
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   7:47
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   7:48
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   7:49
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:51
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   7:53
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 7:56  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020