Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:18
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:19
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:21
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   6:23
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   6:25
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   6:26
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:27
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:29
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:30
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:31
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:32
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:34
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   6:35
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:36
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   6:37
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   6:39
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   6:40
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   6:41
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   6:42
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   6:44
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 6:46  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020