Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:08
0,8 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   5:10
1,4 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   5:11
1,8 Švihovská Interaktivní plán dopravy   5:11
2,2 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:12
2,7 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:14
3,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:15
3,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:16
4,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:17
4,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:18
5,2 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:19
5,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:20
6,3 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   5:21
6,9 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   5:23
7,3 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   5:24
7,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   5:25
8,1 Bukovec Interaktivní plán dopravy   5:26
9,3 Chlumek Interaktivní plán dopravy   5:28
10 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 5:30  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020