Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   6:31
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   6:32
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   6:35
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   6:36
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   6:37
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   6:38
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   6:39
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:41
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   6:42
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:44
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:45
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:47
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:48
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:49
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:50
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   6:52
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   6:54
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:57
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:59
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 7:01  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020