Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:59
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:00
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:02
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   6:04
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   6:06
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   6:06
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:07
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:09
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:10
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:11
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:12
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:14
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   6:15
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:16
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   6:17
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   6:19
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   6:20
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   6:21
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   6:22
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   6:24
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 6:26  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020