Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   5:21
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   5:22
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   5:25
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   5:26
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   5:27
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   5:28
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   5:29
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:31
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:32
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:33
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:34
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:35
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:36
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:37
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:38
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   5:40
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   5:42
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:45
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:47
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 5:49  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020