Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:55
0,8 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   4:57
1,4 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   4:58
1,8 Švihovská Interaktivní plán dopravy   4:58
2,2 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   4:59
2,7 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:01
3,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:02
3,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:03
4,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:04
4,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:05
5,2 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:06
5,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:07
6,3 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   5:08
6,9 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   5:10
7,3 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   5:11
7,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   5:12
8,1 Bukovec Interaktivní plán dopravy   5:13
9,3 Chlumek Interaktivní plán dopravy   5:15
10 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 5:17  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020