Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   6:11
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   6:12
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   6:15
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   6:16
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   6:17
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   6:18
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   6:19
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:21
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   6:22
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:24
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:25
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   6:27
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   6:28
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   6:29
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   6:30
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   6:32
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   6:34
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:37
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:39
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 6:41  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020