Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:40
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:41
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:43
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   5:45
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   5:47
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   5:47
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:48
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:50
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:51
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:52
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:53
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:55
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:56
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:57
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   5:58
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   6:00
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   6:01
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   6:02
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   6:03
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   6:05
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 6:07  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020