Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   5:03
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   5:04
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   5:07
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   5:08
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   5:09
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   5:10
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   5:11
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:13
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:14
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:15
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:16
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:17
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:18
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:19
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:20
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   5:22
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   5:24
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:27
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:29
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 5:31  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020