Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:20
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:21
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:22
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   5:24
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   5:25
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   5:25
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   5:26
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   5:28
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   5:29
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   5:30
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:31
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:33
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   5:34
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:35
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   5:36
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   5:38
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   5:39
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   5:40
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   5:41
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   5:43
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 5:45  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020