Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:20
0,8 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   4:22
1,4 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   4:23
1,8 Švihovská Interaktivní plán dopravy   4:23
2,2 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   4:24
2,7 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   4:26
3,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   4:27
3,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   4:28
4,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   4:29
4,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:30
5,2 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   4:31
5,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:32
6,3 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   4:33
6,9 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   4:35
7,3 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   4:36
7,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   4:37
8,1 Bukovec Interaktivní plán dopravy   4:38
9,3 Chlumek Interaktivní plán dopravy   4:40
10 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 4:42  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020