Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   6:12
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   6:13
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   6:14
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   6:16
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   6:18
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   6:19
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:22
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:23
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:25
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   6:27
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   6:29
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   6:31
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   6:32
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   6:33
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   6:34
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 6:36  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020