Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   6:27
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   6:28
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   6:29
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   6:31
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   6:33
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   6:34
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:37
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:38
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:40
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   6:42
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   6:44
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   6:46
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   6:47
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   6:48
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   6:49
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 6:51  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020