Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   5:57
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   5:58
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   5:59
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   6:01
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   6:03
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   6:04
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:07
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:08
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:10
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   6:12
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   6:14
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   6:16
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   6:17
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   6:18
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   6:19
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 6:21  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020