Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   6:52
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   6:53
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   6:54
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   6:56
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   6:58
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   6:59
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   7:02
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:03
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:05
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   7:07
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:09
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   7:11
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   7:12
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   7:13
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   7:14
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 7:16  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020