Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   7:27
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   7:28
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   7:29
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   7:31
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   7:33
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   7:34
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   7:37
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:38
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:40
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   7:42
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:44
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   7:46
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   7:47
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   7:48
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   7:49
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 7:51  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020