Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   5:27
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   5:28
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   5:29
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   5:31
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   5:33
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   5:34
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:37
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:38
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:40
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:42
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:44
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:45
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:46
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:47
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:48
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 5:49  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020