Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   4:52
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   4:53
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   4:54
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   4:55
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   4:57
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   4:58
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:00
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:01
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:03
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:05
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:07
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:08
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:09
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:10
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:11
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 5:12  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020