Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   17:58 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   17:58 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   18:01
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   18:02
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   18:04
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   18:07
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   18:08
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   18:09
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   18:10
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   18:11
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   18:13
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 18:15  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020