Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   15:23 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   15:23 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   15:26
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:27
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   15:29
4,6 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:30
5,2 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:31
6 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:32
7,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:34
8,1 Bory Interaktivní plán dopravy 15:36  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020