Detail spoje » Bus 30 T NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   6:10
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:11
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:13
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   6:16
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:17
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:18
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:19
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:21
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:22
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:23
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:24
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:24
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:26
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:27
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:29
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:30
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:32
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:33
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:34
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:36
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:37
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:39
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:40
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:42
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:44
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:46
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:47
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:49
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 6:51  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020