Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:14
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:15
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:16
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:17
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:18
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:19
4 Bory Interaktivní plán dopravy   5:21
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:22
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:23
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:24
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:26
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:27
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:29
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:31
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:32
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:33
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:35
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:36
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:37
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:38
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:39
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:40
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:41
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:42
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:43
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:44
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:45
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:46
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   5:48
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:50
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:51
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   5:52
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   5:53
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:54
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:56
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 5:59  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020