Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Šimerova Interaktivní plán dopravy   4:57
0,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   4:58
1,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:00
2,1 Bory Interaktivní plán dopravy   5:01
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:02
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:04
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:05
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:06
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:07
6,7 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:09  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020