Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   4:49
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   4:50
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   4:52
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   4:56
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   4:57
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:58
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:59
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:01
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:02
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:03
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:04
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:04
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:06
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:07
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:09
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:10
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:12
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:13
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:14
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:16
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:17
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:19
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:20
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:22
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:24
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:26
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:27
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:29
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   5:30
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:31
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:33
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:34
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:35
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:36
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:38  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020