Detail spoje » Bus 30 T NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   6:30
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:31
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:33
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   6:36
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:37
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:38
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:39
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:41
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:42
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:43
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:44
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:44
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:46
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:47
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:49
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:50
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:52
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:53
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:54
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:56
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:57
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:59
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:00
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:02
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:04
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:06
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:07
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:09
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 7:11  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020