Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:39
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:40
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:41
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:42
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:43
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:44
4 Bory Interaktivní plán dopravy   5:46
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:47
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:48
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:49
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:51
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:52
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:54
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:56
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:57
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:58
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:00
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:01
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:02
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:03
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:04
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:05
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:06
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:07
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:08
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:09
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:10
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:11
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   6:13
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:15
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:16
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:17
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   6:18
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:19
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:21
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 6:24  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020