Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:15
0,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:16
1,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:18
2,1 Bory Interaktivní plán dopravy   5:19
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:20
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:22
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:23
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:24
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:25
6,7 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:27  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020