Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:50
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:51
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:53
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   5:56
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   5:57
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:58
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:59
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:01
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:02
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:03
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:04
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:04
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:06
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:07
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:09
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:10
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:12
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:13
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:14
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:16
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:17
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:19
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:20
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:22
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:24
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:26
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:27
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:29
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   6:30
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:31
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:33
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:34
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:35
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:36
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 6:38  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020