Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   4:49
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   4:50
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   4:51
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   4:52
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   4:54
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:55
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   4:57
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:59
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:00
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:01
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:03
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:04
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:05
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:06
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:08
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:09
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:10
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:11
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:12
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:13
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:14
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:15
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   5:17
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:19
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:20
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   5:21
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   5:22
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:23
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:25
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 5:28  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020