Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:09
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:10
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:11
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:12
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:13
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:14
4 Bory Interaktivní plán dopravy   6:16
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:17
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:18
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:19
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:21
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:22
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:24
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:26
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:27
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:28
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:30
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:31
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:32
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:33
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:35
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:36
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:37
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:38
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:39
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:40
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:41
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:42
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   6:44
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:46
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:47
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:48
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   6:49
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:50
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:52
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 6:55  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020