Detail spoje » Bus 30 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:09
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:10
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:12
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   5:16
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   5:17
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:18
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:19
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:21
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:22
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:23
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:24
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:24
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:26
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:27
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:29
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:30
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:32
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:33
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:34
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:36
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:37
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:39
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:40
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:42
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:44
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:46
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:47
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:49
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   5:50
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:51
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:53
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:54
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:55
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:56
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:58  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020