Detail spoje » Bus 30 NP S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   8:04
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:06
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:07
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:08
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:10
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:11
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:13
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:15
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:16
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:17
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:19
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:20
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:22
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:23
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:25
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:26
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:27
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:28
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:29
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:30
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:31
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:32
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:34
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:36
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:37
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:39
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy 8:40  
INFO: jede jen do zastávky quot;Severkaquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020