Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   10:07
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   10:08
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   10:10
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   10:14
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   10:15
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:16
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:17
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   10:19
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   10:21
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   10:22
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   10:22
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   10:23
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   10:25
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:26
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   10:28
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   10:29
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   10:31
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   10:32
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   10:34
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   10:36
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   10:37
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:39
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   10:40
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   10:42
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   10:44
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   10:46
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   10:47
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:49
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 10:51  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020